Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
  Versiune printabilă

Mos Nicolae pentru o Zi!
Mesaj Scris: Mar Feb 11, 2014 11:53 am
Hello, luuume!!!
Iată că vin şi eu pe ultima sută de metri cu un proiect...altul decât cel gândit iniţial! Mă mai primiţi? :D Ideea mi-a venit după ce m-am întors de la Şcoala de Vară şi nu l-am făcut pentru a înlocui proiectul iniţial, ci din pură plăcere. Va fi realizat şi acel proiect, dar ceva mai târziu...din lipsă de timp (ultimul an de master, mutări la bibliotecă, secţii noi, alte proiecte), am decis să vi-l prezint pe acesta. Deşi au trecut sărbătorile, sper că vă va face plăcere să aruncaţi o privire peste el. Toate cele bune! :)

Ataşamente:
proiect Sofia-Mos Nicolae pentru o Zi!.doc [122.5 KiB]
Descărcat de 758 ori

Ultima oară modificat de Sofia Lavinia Cercel pe Vin Apr 04, 2014 12:04 pm, modificat 1 dată în total.
Neconectat
Profil Trimiteţi mesaj privat

Re: Moş Nicolae pentru o Zi!
Mesaj Scris: Mar Feb 25, 2014 7:01 pm
Buna Sofia,
te rog sa ne povestesti cate ceva despre acest proiect al tau.
Iti doresc mult spor!
Iulia

Neconectat

Re: Mos Nicolae pentru o Zi!
Mesaj Scris: Vin Apr 04, 2014 12:15 pm
Bună, Iulia! Doar ce am atașat și folderul cu proiecțelul. :) S-a numit „Moș Nicolae pentru o Zi”, a constat în confecționarea unor bijuterii, tablouri, lumânări handmade, pe care ulterior le-am scos la licitație într-o seară cu spectacol caritabil, iar cu bănuții strânși am achiziționat obiecte de papetărie și jucării pentru secția de grădiniță a Școlii Gimnaziale Specială „Sf. Vasile”, din Craiova. Seara caritabilă a avut loc pe 2 decembrie, după ce, pe parcursul a 3 workshop-uri am confecționat obiectele, cu ajutorul voluntarelor bibliotecii, și chiar al unor colege :) La seara caritabilă am avut invitați speciali, oameni talentați, care au vrut să ajute, benevol, prin prezența lor, la atragerea a cât mai multor participanți. Astfel au făcut un spectacol de nota 10 Radu Ionescu - recital chitară, Geo Fabian – recital vioară, Anca Dragomir şi Bogdan Ianculescu – dans sportiv și Trupa Freaks – dans modern. Toți sunt tineri activi în viața culturală a Craiovei și cunoscuți pentru talentul lor.

Neconectat

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]